הזמינו סיור עכשיו

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

שם
דואר אלקטרוני
טלפון

מצוינות 2015 - TripAdvisor!!

תעודת מצוינות
הזוכה לשנת 2015

מרחפים אתנו

הקמנו את "הסיור הירוק של ירושלים" במטרה לאפשר להמוני המבקרים בירושלים לטייל ולחוות את העיר בדרך חדשה ומיוחדת. לשם כך בנינו מגוון מסלולים המותאמים לרכיבה בעזרת הסגווי ויצאנו לדרך...
אנו מקיימים 4 סיורי סגווי על בסיס יומי בהזמנה מראש. כמו כן, אנו מציעים שני סיורים מיוחדים. סיור לילי באזור מתחם התחנה הראשונה וסיור חוצה ירושלים שהינו סיור ארוך יותר הכולל בתוכו ארוחה במסעדה.
 
 
הסגווי הומצא בשנת 2001 על ידי חוקר בשם דין קיימן בארצות הברית. מכשיר הסגווי פועל על ידי חשמל ומייצב את עצמו בעזרתם של חמישה חיישנים הנקראים ג'יירוסקופים. מהרגע שעולים על הסגווי המכשיר מתחיל לקרוא את תנועות הגוף שלנו במהירות עצומה ומגיב מיידית לתנועותינו. על ידי הטייה קלה של הגוף קדימה אנו נתחיל לנוע קדימה ועל ידי הטייה קלה לאחור נאט ונעצור. רבים מתארים את תחושת הרכיבה כ"ריחוף". הסגווי הינו פשוט להפעלה ואינו דורש ניסיון קודם.
 
 
כלי הסגווי שברשותנו הם מהדור החדש של הכלי ונקראים i2. היתרון הגדול בדור החדש הוא טכנולוגיית ההיגוי שנקראת  Lean Stear Technology. טכנולוגייה זו מזכירה תחושה של סקי ויוצרת עוד קשר אינטואיטיבי בינינו לבין המכשיר. 
 
 
אנו מקפידים על יחס אישי ובטיחות מירבית. הסיורים שלנו מתאפיינים בקבוצות קטנות ואיכותיות. כל סיור מתחיל ברבע שעה של למידה ואימון לגבי דרך הרכיבה על הסגווי והשימוש הנכון בו לאורך הסיור. בהתאם לכך יש ברשותנו ביטוח חובה וצד ג' לכל רוכב.
כל הסיורים שלנו מובלים על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים שיובילו אתכם בכיף בין השבילים הקסומים ונופיה עוצרי הנשימה של ירושלים. כמו כן, כל רוכב מקבל בקבוק מים אישי. 
אנו מציעים מחירים מיוחדים לסטודנטים, חיילים ועולים חדשים. 
 
מבין לקוחותינו ניתן למצוא את: אינטל, אמדוקס, רפא"ל, איתוראן, משטרת ישראל, בנק הפועלים, התנועה המסורתית העולמית ועוד.
 
 
 
אנו מזמינים אתכם לבוא לראות אתנו את השקיעה מהטיילת בארמון הנציב או את הזריחה מעל להר ציון ומגדל דוד. אם אתם מתעניינים בבוטניקה ובצמחים בואו לרחף איתנו בין שביליו הציוריים של הגן הבוטני ואם מעניין אתכם לראות את ליבה של מדינת ישראל בואו איתנו לכנסת ולגן הורדים.
 
 
 
הצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת באחת הערים היפות בעולם.
עמיחי ונתן,
הסיור הירוק